1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aplikacioni investigues për instagram

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga miga, 28 Shkurt 2020.

 1. miga

  miga Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  31
  Përshëndetje!
  Dua një aplikacion që investigon,kush shikon profilin tënd në Instagram,por që të jetë falas
   
  Sytrim Berisha pëlqen postimin.
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ska
   
  Sytrim Berisha pëlqen postimin.
 3. Erion-IT

  Erion-IT Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mesa di un nuk ka .
   
  Sytrim Berisha pëlqen postimin.
 4. MedvegjaLEE

  MedvegjaLEE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...