1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aplikacionet IT ne turizem

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Ledi, 6 Janar 2018.

 1. Ledi

  Ledi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje!
  Kam nje detyre kursi me teme : "APLIKACIONET IT NE TURIZEM " .
  Me ndihmon ndokush me ndonje informacion?
  Faleminderit!
   

Shpërndaje faqen

Loading...