1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aplikacione per IOS dhe Android per Shpallje

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga VisarLimani, 16 Prill 2019.

 1. VisarLimani

  VisarLimani Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje te nderuar,

  Kemi krijuar 2 aplikacione per IOS dhe Android per Shpallje falas qe perfshine Kosoven, Shqiperin, Maqedonin dhe Luginen e Presheves.


  Po i permendi disa module kryesore:
  1. Aplikacionet kan Kategorin, nen kategorin dhe nen kategorin e nen. kategoris (3 nivele)
  2. Profili per perdorues privat.
  3. Shitore Online per Biznese.
  4. Statusi i shitesit Online / Off.
  5. Chat shitesi me bleresin
  6. Offline inbox per mesazhe kur jeni te shkycur
  7. Live Notification per oferta, mesazhe etj.
  e Shume module tjera.


  linku per apps www.magazina.com/apps


  Per te gjithe ata qe e testojn, ju kisha lut nje mendim te shkurter se si ju duket aplikacioni dhe per cfar funksione shtese ka nevoj


  Faleminderit!
   

Shpërndaje faqen

Loading...