1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aplikacion Per Internet Falas

Tema tek 'Programim' e hapur nga InstaBot, 22 Prill 2020.

 1. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Prsh tgjith, kam krijuar nje app per internet falas per numra vodafone(al), nese jeni te interesuar ta bleni kontaktoni ne telegram : xds0n
  (vec te interesuarit te shkruajn)
   
  [email protected]! pëlqen postimin.
 2. IZO

  IZO Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po per albtelecom
   
 3. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo vetem per vodafone
   

Shpërndaje faqen

Loading...