1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aplikacion per android per mining bitcoin

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga meteori, 11 Dhjetor 2021.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Aplikacion per android per mining bitcoin
   
 2. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,098
  Pëlqimet:
  484
  Pikë nga trofetë:
  163
  si scam duket, a ke bere ndonjehere withdraw nga kjo

  NUK KA, dhe nese ka esht super unprofitable mos humb koh...
   
  Last edited by a moderator: 12 Dhjetor 2021
  perrex, Mr.Gh0$T dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 4. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  Po kam bere, withdraw min eshte 0.00001 BTC e tutje

  Eshte 100% legit, po me versionin free fiton shume pak, kurse nese paguan boost ke mundesi me shumevaret ne baze te investimit si dhe referali.

  Mudnesisht perdor referalin tim.
   
  D3LL4 pëlqen postimin.
 5. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Jam marr gati 1 vit me cryptotab nese e do mendimin tim hiq dor ! dhe sikur ti japesh boost fiton 4$ ose me shum dhe ne fund tmuajt duhet te paguash prap dhe ti del me humbje!
   
 6. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  Ke te drejte, po pasi kerkoj aplikacion falas, i tregova me aq sa ka mundesi te fitoj me te.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,273
  Pëlqimet:
  1,189
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese ke marre pagese posto ndonje fakt.
  P.S. Nese jeni mashtruar vete mos mashtroni te tjere. Ju vete nuk fitoni asgje, vetem dem te tjereve do u beni. Dhe nuk besoj se ketu do ndonjeri ndihme per te fituar 1-5€ ne muaj duke shitur cdo gje.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 8. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  Qetesohu njehere, se nuk e di pse ke marr me kaq nxitim, nese je mashtruar vet nga dikush, nuk dmth qe te gjithe jane mashtrues.

  Une nuk i thash qe fiton qindra euro ne muaj, anetari ne fjale ka kerkuar apliakcion dhe i dhash emrin, e sa fiton i tregova edhe une qe shume pak fiton gjithashtu edhe @Mr.Gh0$T .


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  bro nj gj po tthem se un me cryptotabin km me shum koh se sa di , mos humb koh kot ec meru me naj gj tjt ka plot menyra per tfitu $ vtm duhet te hulumtosh icik !!
   
  RegShqip pëlqen postimin.
 10. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  Vec e kam te instaluar kur te me bie ne mend e klikoj activate se jo qe merrem me te, se ska fitim fare
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 11. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  per 2 a 3 muaj mos tthem 5 muaj i kam ber 0.00001 btc
   
 12. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  Njejte, 3 muaj, dhe pastaj vec e kam lene ne telefon ashtu kur te mundem e klikoj Activate e nganjehere 3 4 dite nuk e aktivizoj :tearsofjoy:

  p.s. @Mr.Gh0$T nese ke ndonje nga menyra e tjera mundesisht na i shperndaj ne ndonje teme extra per kete pune apo ne DM

  Faleminderit paraprakisht
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 13. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po mendoj te shperndaj nj tem se shpejti per cpa
   
 14. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  Te presim. Faleminderit
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 15. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,273
  Pëlqimet:
  1,189
  Pikë nga trofetë:
  343
  po me ben te qesh. Nuk po e marre nxituar, por po me vjen keq per ty edhe mbi te gjatha per ata qe mund te mashtrohen nga kjo qe reklamon ti. A e di sesa eshte vlera e asaj qe je paguar ti? Dhe per sa kohe i ke bere ato? Dhe mendon se nuk je mashtruar?! Nese jo pse nuk nxorre nje pagese te koheve te fundit por nje pagese qe ka qe nga prilli?
   
 16. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  Nuk kam pse te te arsyetohem ty! Mund ta lexosh biseden qe kam bere me @Mr.Gh0$T, dhe kam thene qe vetem i jam pergjigjur dhe se nuk i kam thene qe fiton me qindra euro, por pak. Dmth anetari ne fjale ka pyetur, dhe une i jam pergjigjur, nuk e di ku po te dhemb ty!? Pastaj pse mos ta perdor referalin tim?

  E di shume mire se cfare vlere ka, keshtu qe une nuk varem nga ky aplikacion, thjesht e kam provuar, e kam arritur shumen minimale per withdraw dhe e kam ne telefon mobil, nuk jane humbje 2 sekonda kohe vetem ta klikosh pasi telefonin e kemi me vete 24/7. Pak, pak por pse jo pa asnje kosto.


  Dhe ne fund nuk e di nga buron ky inati yt, por gjithsesi kalofsh mire!
   
 17. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,273
  Pëlqimet:
  1,189
  Pikë nga trofetë:
  343
  E kam referuar edhe me larte, nuk kam asgje personale me ty dhe as kam inat. Por me vjen keq per ata qe mashtrohen dhe harxhojne kohen dhe rinin e tyre me gjera pa vlere dhe behen kukulla e te tjereve.
   
 18. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  As une inat dhe kunder teje asgje nuk kam, perkundrazi ketu jemi ta ndihmojme njeri-tjetrin, por nderhyrja jote ishte e vrazhde pa pasur dijeni per aplikacionin ne fjale.

  Gjithashtu, pajtohem me ty sa i perket mashtrimit dhe humbjen e kohes ne kete lloj fitimesh te vogla. Gjithsesi, une vetem e kam testuar si aplikacion dhe vazhdoj nganjehere e aktivizoj mining kur te me bie ndermend.
   

Shpërndaje faqen

Loading...