1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aplikacion i ri - Read!

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga abdullah.b, 13 Shkurt 2017.

Tags:
 1. abdullah.b

  abdullah.b Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  13
  Aplikacioni i ri me emrin Read! eshte i disponueshem ne app store.
  Verzioni ne gjuhen angleze i appit Lexo! qe eshte nje app per fene Islame qe mund ta gjeni ne kete postim:
  https://forum.itshqip.com/threads/lexo-ibelian.43185/

  Aplikacioni ne gjuhen angleze + edhe shume gjera teper nga ai ne gjuhen shqipe, duke perfshire fakte shkencore nga Kurani, deshmi per Ekzistencen e Zotit, zbulimet e muslimaneve dhe shume video dhe permbajte te tjera qe jane "thought provoking", linku per shkarkim:
  https://itunes.apple.com/us/app/read!-app-about-islam./id1197890344?mt=8

  Gjithashtu nje video si trailer i aplikacionit:
   
  lynx, 4n0n!m, 0d1s34 dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Nese permban edhe gjuhen shqipe menjeher do ta instaloj dhe rate 5 keni ju lumt .
  Por Funksionon edhe ne android ?
   
 3. abdullah.b

  abdullah.b Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  13
  @Omerr per fat te keq aplikacioni ende nuk eshte zhvilluar per sistemet Android.
  Faleminderit per perkrajhen, Zoti te shperbleft.
   
 4. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Por a do te jet mundesia edhe ne sistemin android ? dhe kur ?
   
 5. abdullah.b

  abdullah.b Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  13
  @Omerr Zoti e din me se miri, nuk mund tju garantoj momentalisht.
   
  Omerr pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...