1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje apeal per faqe removed

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Albozr, 15 Maj 2019.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  kush din ndonje apeal ose livechat apo diqka te facebook sepse sot mi zhduki dy faqe fbja qe i kam qe ni koh te gjat
  pa asnje vrejtje ne to apo diqka te till mi ka zhduk pa asni lajmrim as fb e as email
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,301
  Pëlqimet:
  364
  Pikë nga trofetë:
  138
  Hidhi ne gjyq.
  A i keni lexuar ndonjëherë rregullat e facebook? Ne interesin e kujt është rregullorja?
   
 3. Mendy

  Mendy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  I kot eshte apeli ne 2 vitet e fundit shumë faqe ka fshi Facebook ne ballkan sidomos Kosovë dhe Shqiperi dhe une jam njeri prej atyre qe kam humbur miljona fansa vitin e kalum dhe gjitha mu kan zhduk perniher dhe ende nuk e di arsyen pershkak se janë kan faqe me receta gatimi dhe nuk kam lan form dhe kontakt pa perdor por e kot eshte !
   

Shpërndaje faqen

Loading...