1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë AOMEI Backupper Professional | PROMO

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 14 Nëntor 2015.

 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  997
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  73
  ndonje file recovery ?
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  This license code is valid from Dec 20th to Dec 31st.
  Please register as soon as possible within this time to enjoy AOMEI Backupper Professional for ONE YEAR for FREE.
  Code:
  https://www.aomeitech.com/partners/11th-anniversary/giveaway-7790.html
   
  Last edited: 17 Dhjetor 2021
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.aomeitech.com/partners/biggest-christmas-carnival-giveaway-7790.html
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  v7.2 - 1 vit falas
  Code:
  https://sharewareonsale.com/s/aomei-backupper-pro-freebie-sale
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...