1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë AOMEI Backupper Professional | PROMO

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 26 Mars 2019.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  Main Features:
  Backup: System Backup, File Backup, File Sync, Disk Backup, Partition Backup;
  Clone: System Clone, Disk Clone, Partition Clone;
  Utilities: Merge Images, Create Bootable Media, PXE Boot Tool, etc.
  Support: Incremental Backup, Differential Backup, Schedule (Daily, Weekly, Monthly, Event-trigger, Real-time Sync), Dissimilar Hardware Restore, etc.

  Professional Features:
  Everything in Standard Edition
  System Clone
  Universal Restore
  Backup Scheme
  Command Line Utility
  Real-time Sync
  Adjust Partition Size
  Merge Backup Images
  Event-triggered Backups
  File Filter Settings
  SMS & Email Notification
  Split Backup Images
  PXE Boot Tool
  Dynamic Disk Backup & Restore
  Faster Backup & Restore Speed  download: https://www2.aomeisoftware.com/download/wbd2019/ABProfessional.zip

  You must register your software between March 25 and April 1 to take advantage of this special offer, so act quickly.


  tip:
  aktivizojeni offline ne virtual machine qe te mund ta perdorni dhe ne te ardhmen & te krijoni bootcd pa probleme
   
  Last edited: 26 Mars 2019
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  mund ta spjegosh pak me shum per qka vlen
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
 4. Atlanti

  Atlanti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18

  Falemnderit!
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  new promo

  Code:
  https://www.giveawayoftheday.com/aomei-backupper-pro-5-3/
   

Shpërndaje faqen

Loading...