1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anti DDoS Kundër Game Serverave

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga DardanDaci, 20 Prill 2020.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  917
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje

  Kam zhvilluar nje script qe ju mundeson ti mbroni serverat nga sulmet ddos perkatesisht exploits neper UDP porte qe perdoren per floods.

  E kam testuar dhe funksjonon te interesuarit me shkruani ne pm jau dergoj tutorialin si ta instaloni neper serverat e juaj.

  Scripta permban

  snort_inline
  libdnet
  pcre

  Qdo te mire Dardani
   
  mirsadneshati, Adi-GL, G4SHI dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...