1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Antaret qe kane kontribuar me se shumti fitojn nga nje dhurat

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga Fannol Gashi, 2 Prill 2017.

 1. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  flm shume bro :)
   
 2. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  a ka naj nja more
   
 3. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  e kam pranuar edhe unë.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 4. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  A po ka maica ma a jo..? :p


  p.s mpaska mar malli per ITSHQIP ..pas shum muajsh ..
  Shpresoj qe jukam mir.. :D
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 5. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  valla edhe une e kisha marr nja :p:p
   
  Omerr pëlqen postimin.
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  hahahahahah mke shti me kesh bravo :D
   
  Omerr pëlqen postimin.
 7. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Ska buxhet itshqip niher se dimër duhet me ble dru për ta nxeh forumin :p
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 8. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  A very well deserved gift, bravo Cuna per vleresimin qe jepni. Nuk ka te beje vlera e dhurates por dhurata si koncept!
   
 9. Albaner07

  Albaner07 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Super ide edhe urime Fituesve
   
 10. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Po ka dy vjet tema, a nuk gjetet dot edhe naj postim me t vjeter.
  *ps postimet jan thjesht nr mos u lodhni kot
   

Shpërndaje faqen

Loading...