1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ankete(pyetsor) ne shkolla te mesme

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga fati95, 9 Maj 2019.

 1. fati95

  fati95 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje me duhet te beje ne pyetsor ne nje gjimnaz ne kuader te nje lende ne universitet mirpo neper gjimnaze po me kerkojne nje leje nja komuna ose universiteti per zhvillimin e ketij pyetsori. A ka dikush ndonje ide se qka duhet konkretisht, qfar leje, si aplikohet ajo apo si te veproj.
  Faleminderit paraprakisht!
   
 2. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  270
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  shko n'komun vlla edhe i pyet se si muj me marr leje per me zhvillu anket ne gjimnaz edhe besoj qe t'tregojn per procedurat ata t'komunes.
   
  @science pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,232
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ik me mire tek gjimnazi i thuaj drejtorit dhe te jep ai nje shkrese me firme dhe vule. Nga komuna nuk mendoj se do te kuptojne.
   

Shpërndaje faqen

Loading...