1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Android webcamer

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga geolsat, 2 Gusht 2018.

 1. geolsat

  geolsat Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Pershendetje miq ! Mora nje android box 4.4.4 dhe dua ti istaloj nje webcamer "microsoft" per ta pedorur ne skype me ndihmon kush si ta istaloj ? flm
   
 2. ElionM

  ElionM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...