1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android Studio Problem

Tema tek 'Programim' e hapur nga Aureli AK, 5 Prill 2020.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kush ka njohuri ne android studio te me kontaktoi ne pm
   
  Last edited: 5 Prill 2020
 2. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shkrujum pm
   
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ka ndonji qe me ndihmon dot ?
   
 4. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  361
  Pëlqimet:
  389
  Pikë nga trofetë:
  98
  Shkruaj cili eshte problemi?
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 5. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faleminderit te gjitheve, problemi eshte zgjidhur nga Tupac.al
   
  tupac.al pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...