1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Android box per iptv

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Lodvald, 21 Shtator 2022.

 1. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,234
  Pëlqimet:
  625
  Pikë nga trofetë:
  258
  Kush me sygjeron ndonje android box te mire edhe te lire per iptv player edhe ku me e ble shqiperi?
   
 2. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  38
  firestick amazon
   

Shpërndaje faqen

Loading...