1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Android app Ndihme

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aureli AK, 26 Shkurt 2020.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, doja ndihmen tuaj per te ber nje app per android te thjeshte si ne foto,
  https://imgur.com/LWOicJ2
  E porvova per ta bere ne appsgeyser .com doli mire sepse thjesht duhet te lidh webin me app por doja te kisha me shum akses ne app dhe mendoj qe nje program jo online do te ishte me i mire per ta zhilluar.
  Pyetja eshte se cfare programi me sygjeroni te perdor per ta bere.
  (P.s mos te jete shum i veshtire :p)
   
 2. Erion-IT

  Erion-IT Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sipas mendimit tim provo njeher Supernova Studio :)
   
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  pak e kompikuar duket ajo dua thjeshte ta lidh me webin dmth te vendos vetem linkun e webit dhe te bej dicka te thjeshte, kam perdor disa bilders online por jan trial
   
 4. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  ose te me ndihmoj dikush dhe ta paguaj pak
   
 5. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shkrujum pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...