1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android App ndihme ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga albani99, 10 Gusht 2018.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Para 4 muajsh kam krijuar 5 aplikacione free permes sitet appcreator24.com , gjate regjistrimit kushtet kane qene qe 80% e kam une ne shfaqje te ads ndersa 20% kompania ne fjale.

  Fitimet deri para keti muaji kane qene te kenaqshme nen 50 click dhe nen 3.000 views rrale qe ka ndodh ndonje dite. Por fillim te ketij muaji ka rene edhe views dhe click ne menyre drastike, shoh te Google Publisher qe aktive po ata kliente jane nuk ka ndonje dallim te madhe ... Jam ka dyshoj se kjo kompani eshte ka bene qivija shfaqje te ads te mia.

  Edhe si shkon puna , nese krijoj ndonje app pa ndonje kompani si ne fjale , si mund ta beje upgrade ne google publisher aplikacionin , nese nuk gaboj duhet jete i njejte "Package name" .
   
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje i nderuar,
  Nga cili kompani keni vendosur reklamat ?
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  postoje linkun e app me pa
   
 4. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Admob
   
 5. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
 6. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  53
  Un kam app dhe e km lidhur me admobin dhe fitimet i kam prp njesoj.
   
 7. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  A i ke ndreq app vete me codin apo permes naj kompanis se androidcreator
   
 8. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  53
  Un i krijoj ne thunkable.com !
   

Shpërndaje faqen

Loading...