1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android app me pages, free per kohe te limituar

Tema tek 'Android' e hapur nga *VLORI*, 11 Maj 2020.

 1. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,073
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  128
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.light.simplenavbar
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.light.contactswidget
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=equalizer.bassbooster.musicplayer.theme.pro
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=proaudiorecording.microphone.recording.app
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fxcamera.manual
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turtleapps.relaxingsleepsoundspro
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=power.amp.musicplayer.pi.audioplayer
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ss.a2is.termux.pro
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.osheden.blackarmy.diamond
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,073
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  128
  The Lost Ship
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=net.lonewolfgames.games.thelostship
  Mind Games Pro
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=mindware.mindgamespro
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,073
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  128
  Learn Italian with MosaLingua
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mosalingua.it
  Ruby Square: logical puzzle game (700 levels)
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appsogreat.rubysquare.puzzle.release
  RAL colors. NCS & PANTONE chart. Wall paint tester
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ralpalette.ral
  Stickman Ghost: Ninja Warrior Action Offline Game
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.unimob.stickman.ghost.premium
  Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Fight
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.unimob.stickman.master.shadow.premium
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,073
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  128
  Home Workouts Gym Pro (No ad)
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=fitness.workouts.home.workoutspro
  Learn C Programming with Compiler [ Premium ]
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.codetoinvent.malik.cpro
  Java Programming with Compiler & Videos [Premium]
  Code:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.java.malik.javaprogramming
   

Shpërndaje faqen

Loading...