1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

(Android App) Filmat e fundit me titra dhe dublim italisht

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Universal, 14 Nëntor 2019.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me me shum se 500.000 perdorues aktiv dhe me shum se 5,000 cdo 30minuta online,
  Aplikacioni falas i vetmi praktik dhe i thjeshte ne gjuhen italiane per te gjith te apasionuarit e kinemase.


  [​IMG]  Programuesin/Autori @tupac.al

  Shkarko falas: https://fsiapp.xyz/
  Versionet te gjitha me link direkt apk: https://fsiapp.xyz/versions/

  Versioni per PC/Desktop? Patjeter, urnoni: https://filmigratis.net/
  Renditur i dyti per disa fjale kyce qe jan me te kerkuarat nga populli italian..

  Rating: 4.4/5 [​IMG]

  VIDEO E BERE NGA NJE PERDORUES

   
  Last edited by a moderator: 16 Nëntor 2019
  tupac.al pëlqen postimin.
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Se kam dit qe 2pac ka krijuar edhe aplikacione per mobil.
   
 4. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Eshte nofka e nje anetari ketu e programuesi shume i mire, @tupac.al
   
  bofy pëlqen postimin.
 5. Blunivers

  Blunivers Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18

  Pse App eshte ky? Ky eshte webview :)
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  E ke edhe app po ti lexosh me vemendje komentet..
   
 7. Blunivers

  Blunivers Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pikerisht Eshte app webview,

  i cili permban Vetem nje kode me url e webit,
   

Shpërndaje faqen

Loading...