1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android aplikacionet e Dobishme ketu!

Tema tek 'Android' e hapur nga boom3rang, 4 Korrik 2014.

 1. Bytes1

  Bytes1 Anëtar

  Postimet:
  45
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  6
  immortal.boy pëlqen postimin.
 2. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  339
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  boom3rang pëlqen postimin.
 3. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  Last edited: 18 Dhjetor 2014
 4. DiniS

  DiniS Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 5. eleminimi

  eleminimi Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  blackmart eshte nje tip dyqani online ku mund te gjesh free edhe programet qe jane me pagese ne play store
  http://www.blackmart.us/
   
 6. eleminimi

  eleminimi Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  navigon eshte nje aplikacion per harten e rrugeve neper bote i cili mund te shkarkohet dhe mund te perdoret pa nje lidhje interneti. mjafton te zgjidhni shtetet neper te cilat do kaloni dhe te shkarkoni hartat. mund ta gjeni te blackmart free, pasi ne play store eshte me pagese
   
 7. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  "Namazi" është aplikacion i cili ju jap njohuri se si të falemi , se cila është koha e duhur që duhet t’ju drejtohem Allahut.

  Gjithashtu në këtë aplikacion ju mundësohet të orientoheni ka kibla me anë të busulles , dhe njëkohesish mund ta shfletoni librin e madherishem Kur'anin prandajë ku do që jeni mund ta keni këtë .

  Vrejtje: Drejtimi ka kibla eshte vetem per Kosovë.

  Linku: https://play.google.com/store/apps/details?id=faljaenamazit.app
   
  Barcelonist111 dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 8. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
 9. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
 10. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  Last edited: 3 Shkurt 2015
  rockstar pëlqen postimin.
 11. florimi.f

  florimi.f Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  31
 12. shpetim123

  shpetim123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  53
  CM SECURITY ,Mundeson ruajtjen e aplikacioneve me mazelock ose me nr ,gjithashtu kur dikush tenton ta hap telefonin tuaj gabim at moment qe ti e hap ,del screenshoot kush u munu me qel me foto ose ki opsionin me ta dergu foton ne gmail kush u munu me qel,e ka appstoren e vet ,ben scanimin e tel ,ruajtjen prej viruseve,regjistrimin find my phone nese te humb.
   
 13. antar i pergjithshem

  antar i pergjithshem Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  po mua ky aplikacion spom ban per samsung galaxi s4
   
 14. Simple Budget

  Simple Budget Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  immortal.boy pëlqen postimin.
 15. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  qysh funksionon kjo, ?
   
  kristjanmarashi pëlqen postimin.
 16. gent zaja

  gent zaja Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Vertigo racing
  Loj shum fiksuse per android
   
 17. Gëzim

  Gëzim Anëtar i Njohur

  Postimet:
  828
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  58
 18. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  zANTI - Mobile Penetration Tool
  zIPS - Advanced Mobile Thread Defense (mbrojtje nga zANTI)
   
 19. 0d1s34

  0d1s34 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  Wifi Map eshte nje app qe ju ndihmon me gjet passwordet e wi-fi tek vendi juaj ose pothuaj ne te gjith boten, por ju keni mundesine te shtoni nje te tille ne liste. Psh: jeni ne nje lokal dhe nqs ju e dini Pass mund ta shtoni te programi per ta per dikush tjeter .
   
 20. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  192
  Pikë nga trofetë:
  88
  Tek flashlight ni sygjerim tek android ju kisha preferu mos me persor per arsye tsiguris
   

Shpërndaje faqen

Loading...