1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Analistika ne CloudFlare?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 8 Gusht 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje!

  Dje kur hapa Websiten e lidha gjithashtu edhe me CloudFlare.

  Sot hyra per te pare analistiken tek CloudFlare edhe doli keshtu si ne FOTO

  A mund te jete analistike e vertete?
   
 2. Best Answer:
  Post #8 by tupac.al, 9 Gusht 2020
 3. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  pooo 100%
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  vertet???
  po une skam ndonje trafik kushedi se ca, dhe nuk kam kaq shume nga USA dhe nga shqiperia
   
 5. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  ndoshta eki domainin me niche tmir , kushedi.
   
 6. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  a po thu qe nuk gabon CloudFlare ?
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,303
  Pëlqimet:
  781
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jo nuk eshte e vertete, mendoj se cloudflare jepe edhe botet. Nuk eshte trafiku real ai. Sidomos nese i shperndan linket ne rrjetet sociale.
   
  @science dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 8. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shok analistikat shikoj te google analytics, se ti po ngatrrohesh mduket, ti 165 vizitor ke te kjo foto qe dergove me lart, ato 4.39k nga al ose usa sjan vizita :D
   
  miraxh pëlqen postimin.
 9. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  73
  Best Answer
  Cloudflare Requests jane cdo refresh. Te ka perfshire dhe punen qe ke bere ti me dizajnimin e webit.
  CF te jep panoramike te trafikut dhe bandwidth mbi domain tendin po nuk te kalkulon vizitoret real.

  1) Google/webmasters te ndihmon per te pare rezultatet e webit tend nga google search.
  2) Google Analytics te jep panoramike vizitoresh, shtetesh, referals, e shum te tjera (mund ta kombinosh dhe me google/webmasters).
   
  @science, Poshnjari dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 10. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  kjo beri pune!
  Thank yyy
   

Shpërndaje faqen

Loading...