1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje An error occurred (1) - iphone 5

Tema tek 'iOS' e hapur nga immortal.boy, 15 Korrik 2015.

 1. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje Antare !
  Sot teksa po i beja restore iphone 5 sepse nuk kishte imei fare, sapo i bera restore me ane te itunes me shkon deri afer perfundimit te procesit pastaj me nxjerr error (1) , gjithashtu nje shok i imi i kishte humbur imei ne iphone 5, dhe atij te njejtit problem dhe me thote error (1) atij shokut. ju lutem kush ka nje zgjidhje per kete problem eshte i lutur te na njoftoi.
   
 2. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  a je tu e provu me IPSW te fundit apo me diqka tjeter?
   
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Po vlla i kam provuar qe te dy me IPSW te fundit, 8.4 prap nxjerr po te njejtin error !

  Pra njerit error -1 dhe tjetrit error 1.
   
  Last edited: 15 Korrik 2015
 4. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Qite ne DFU mode, imei osht gati e pa mundshme me ju rikthy telefonit, mere redsn0w bonja jailbreak edhe tani bonja restore.
   
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  nese nuk rikthet imei, te pakten te me kthehet sic e kisha i ndezur me imei te humbur , (mund tme ndihmosh me team view Ardits?)
   

Shpërndaje faqen

Loading...