1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
 1. drini-17#

  drini-17# Anëtari i muajit III

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
 2. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,277
  Pëlqimet:
  268
  Pikë nga trofetë:
  178
  Ju njoftoj se Anëtar i muajit Prill është zgjedhur anëtari me nofkën @edy007
  Kjo gradë për këtë anëtar do të jetë për një muaj të plotë,( 06.05.2014 - 06.06.2014 ).
  Urime dhe suksese!
   
  Last edited: 7 Maj 2014
  edy007 pëlqen postimin.
 3. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,887
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pershendetje,

  Faleminderit shum per kete grade, edhe pse koha eshte be shume dinamike por prap se prap do mundohemi te jem edhe me aktiv...

  Me te mira...
   
  Zyklon pëlqen postimin.
 4. drini-17#

  drini-17# Anëtari i muajit III

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
  Urime i nderuar dhe Suksese!! :)
   
  edy007 pëlqen postimin.
 5. Gent01

  Gent01 Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  urime urime urime shum urime
   
  edy007 pëlqen postimin.
 6. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,887
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108
  Faleminderi shum Gent01
   
 7. Gent01

  Gent01 Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mos ta nin
   
 8. drini-17#

  drini-17# Anëtari i muajit III

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje!

  @feridshaqiri Pse nuk jepen me grada per anetar, si Anetar te muajit, apo vet i keni ndreprer ,,, dhe nuk jepni mee...??


  Sepse kjo grad per anetarin me lart ka perfunduar qe 4 muaj....!

  - Vetem desha qe te jav rikujtoj, sepse ndoshta keni harruar..!

  -Me falni ne qofte se jam perzier ne diqka, qe nuk um takon...!?

  KLM!!!
   
 9. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,277
  Pëlqimet:
  268
  Pikë nga trofetë:
  178
  @drini-17#
  Nuk di pse, pasi ne si staff nuk kemi akses qe me e ndrru kete grad, kështu që kjo mbetet tek Adminat.
   
 10. drini-17#

  drini-17# Anëtari i muajit III

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
  Okay i nderuar une vetem desha te jau rikujtoj asgje me shum!! :)

  KLM!!
   
 11. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  392
  Pëlqimet:
  140
  Pikë nga trofetë:
  53
  Sa keq qe nuk vazhdon kjo tradite, do motivonte anetaret te postonin edhe me shume.
   
  beyourself dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 12. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  E drejte. Me ke bere ti futem thell kesaj teme, per antaret qe kane dalur me te perfshiret e muajit. po shifja shfletimin e tyre te fundit dhe ishin rreth 5 vite me pare. Do kishim nevoje per ta qe ta ngjallnim pak. Gjithsesi te kemi shendetin.
   
  Poshnjari dhe Universal pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...