1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[AMXX] Player Activity

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga aLbaneso.neT, 8 Mars 2020.

 1. aLbaneso.neT

  aLbaneso.neT Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Player Activity saves player's total playtime on a database for statistical purposes.

  Commands:
  say /activity - displays current playtime and all time activity
  amx_activity (flag: m) - displays all current players' all time activity

  API:
  _get_user_time(id) - return player's all time activity

  * Player Activity available on GitHub:
  https://github.com/CrXane/PlayerActivity
   

Shpërndaje faqen

Loading...