1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

AMV-ja ime e parë!!!

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga miraxh, 17 Prill 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje!

  Kjo eshte AMV-ja ime e pare qe kam bere nga Attack on Titan.

  Linku AMVs

  Nqs ju pelqen atehere leni ndonje koment, dhe e kunderta nqs ka dicka qe nuk shkon ne video atehere jepni ndonj keshille.

  PS* jam fillestar ne editim dhe kjo video eshte bere nga programi Premiere Pro CC
   
  Universal, Aureli AK dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 2. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  251
  Pëlqimet:
  56
  Pikë nga trofetë:
  38
  Muzika eshte e mire, cilesia e videos nuk eshte mire te pakten duhet te ishte 720p dhe nuk kishe as 480p gjithsesi ishte e mire me pelqeu
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  flm shum por cilesia videos 360p ndodhi sepse u nxitova ne renderim dhe nuk e pash qe ishte 360p
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 4. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  473
  Pikë nga trofetë:
  123
  Bukur, suksese!
   
  miraxh pëlqen postimin.
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  flm :)
   
  tupac.al pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...