1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim AMD ryzen gen 2 vs gen 3

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga -em-, 1 Qershor 2019.

 1. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Përshëndetje,

  Thuhet se së shpejti do dalin në treg procesorët e rinj të ryzen gen 3. Mendoni se ia vlen të presësh për gjeneratën e re apo jo?
  Po mendoj të marr një pc me ryzen 5, 2400g dhe 2600 duken mirë për çfarë ofrojnë.
   

Shpërndaje faqen

Loading...