1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje AMD Opteron 6272

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga Erooniti, 17 Korrik 2018.

 1. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  954
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  48
  Qfar qmimi ka kjo cpu,
  nese osht e Re, edhe qfare nese osht e perdort.
  edhe a mund te gjej njakun ne Kosov.
  ne ebay kqyre kish me shum te vjetra, kurse te re nuk gjeta.
   

Shpërndaje faqen

Loading...