1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Amd ATI Mobility Randeron

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga OmeRfrom02, 3 Janar 2018.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e ITSHQIP a munet mem tregu najkush a eshte e mir qekjo Kartel Grafike
  Amd ATI Mobility Randeron HD5650
  Graphis Memory 2747MB
  Video Memory: 1024MB
  edhe a ban per cs go a jo sa shkon FPS?
   
 2. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  206
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ketu ke nje video ndoshta sado pak e kupton:

   
 3. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  ktu veq po kallxon per performanca sa e qysh une po ves sa munet me shku me qet kartel FPS :v
   
 4. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  206
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  OmeRfrom02 pëlqen postimin.
 5. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...