1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Amazon Affiliate Programs

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 7 Qershor 2020.

 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje, kush ka punuar me Amazon Affiliate. A fito gje nga kto reklamat :D ?

  http://prnt.sc/svcqv3
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Shoku me affilate fiton madje jashte mase shume. Vetem duhet te dish si te punosh. Affilete funksionon me shitje dhe jo me klikime.
   
  miraxh dhe bthaci pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...