1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Aliexpress problem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Slumerican, 9 Dhjetor 2016.

 1. Faton

  Faton Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  Aliexpress ka fillu me deshtu, deri para disa kohe i kane kthy edhe paret nese nuk ka ardhe artikulli, kurse tani qe dy here kam probleme nuk po i kthejne paret, keshtu qe une kam vendos qe tani e tutje mos me bërë ma blerje hiq.
   
 2. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  ebay asniher ska ndodh mos me ardh produkti edhe ti kthejn paret
   
 3. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Dmth veq ne aliexpress.com kredit karta eshte ne blacklist a po ?
   
 4. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  A osht safe ebay njejt si ali? Se skom ndegju fjal te mira per ebay qata pot pys
   

Shpërndaje faqen

Loading...