1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

AlbSport Shiko Sport Android app

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga waaLi Ferati, 8 Mars 2020.

 1. waaLi Ferati

  waaLi Ferati Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  13
  Me AlbSport ju mund t'i shikoni të gjitha ndeshjet e futbollit kudo që jeni!
  Shkarko app
  P.S stafi. Nuk lejohen linke te shkurtuara
   
  Last edited by a moderator: 8 Mars 2020
 2. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  shoki ti e ke kriju kete app?
   
 3. waaLi Ferati

  waaLi Ferati Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  13
  Po
   
 4. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ma dergo pak me mesazh linkun ta shikoj se qfar programe ka dhe si punojn
   

Shpërndaje faqen

Loading...