1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

AlbaTech - 2019

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Omerr, 13 Janar 2019.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Sapo kam hapur channelin e ri .
  Diku 6 video i kemi .
  Jemi chenneli i 1 shqipetar duke prezantu telefona dhe gjera tjera si mausa tastatura etj etj.

  E mendova kete projekt sepse ka mjaft channele Tech ne gjuhen angleze por ka edhe shqipetar qe nuk din gjuhen angleze dhe per performanca te telefonave ose per tjera gjera duhet te prezantohet ne gjuhen shqipe.

  Pres vlersime nga ana juaj .
  Si dhe do kerkoja nje perkrahje duke e ndjekur kanalin tone .

  Ju faleminderit @Omerr

  AlbaTech

   
  immortal.boy, Erooniti, BurimBushi dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime per punen.
   
  Omerr pëlqen postimin.
 3. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  272
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Ide e mir dhe më vjen mirë që më në fund dikujt i ra ndërmend me bo diqka n'gjuhen shqipe. të dëshiroj suksese.
   
  Omerr pëlqen postimin.
 4. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Urime per punen qe ke bere eshte shume e mire
   
  Omerr pëlqen postimin.
 5. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime e suksese!
   
  Omerr pëlqen postimin.
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Suksese!
   
 7. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Suksese vlla 1 abonim + nga une (Y)
   
  Omerr pëlqen postimin.
 8. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Shum nice, edhe po folni qysh duhet.
  +1 Subscriber
   
  Omerr pëlqen postimin.
 9. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shum mirë
  +1 Sub.
   
  Omerr pëlqen postimin.
 10. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Suksese
   
  Omerr pëlqen postimin.
 11. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Ju faleminderit per perkrahjen te gjithve .. Pres sugjerime nga ana juaj .
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 12. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  23
  I pari nuk je ;), por duartrokitje per videot... Edhe ne si Shtepia e Teknologjise bejme Unboxing video (kanali në youtube) ne Shqip kur Samsung ose Partneret e tjere na japin materiale per teste. Ke ne fakt Unboxing edhe te Galaxy Watch te fundit...

  Nese deshiron mund edhe te bashkepunojme se bashku. Mud te pergjigjesh ketu ose ne PM.

  Komplimente serisht:)
   
  Elion1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...