1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

AlbaPlay - Albania Servers CS:GO

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga DardanDaci, 18 Prill 2022.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,045
  Pikë nga trofetë:
  193
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,045
  Pikë nga trofetë:
  193
  [​IMG]
   
  Slumerican pëlqen postimin.
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,045
  Pikë nga trofetë:
  193
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  93
  m ndodh vetem mu qe spo hy dot apo ka shku serveri down
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,045
  Pikë nga trofetë:
  193
  Ka pas nje DDOS Attack ne komplet gjermanine 5tbps , per ate arsyje eshte afektuar njeri nga serveret tane , Perndryshe hyr ne discord dhe i shef statuset e serverave ose tek faqja albaplay.com

  Qdo t mire
   
  miraxh pëlqen postimin.
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,045
  Pikë nga trofetë:
  193

Shpërndaje faqen

Loading...