1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Albanian Brushes

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga sp0X., 18 Janar 2010.

 1. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Albanian Brushes

  Download
  Code:
  http://www.mediafire.com/?41myadfdn1k
   
 2. doctorsql

  doctorsql Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ee,,se nuk po e kuptoj dot mir,,kto jan si "extension" per photoshop apo jo??
  po per Corel Paint Shop Pro a funksionojn??
   
 3. cDB

  cDB Anëtar Aktiv

  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  A ka mundesi nje Screen Shot se si duken ?
   
 4. .bLeedi`

  .bLeedi` Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ndonje screen se si duken ...
   
 5. ski11z

  ski11z Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  bledi, ja e bona nje screen se si duken keto brushes.

  [​IMG]
   
 6. uck_aksh

  uck_aksh Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 7. av1

  av1 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  507
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  Faleminderit sp0X.
   
 8. kosovanr1

  kosovanr1 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  FLM shum shum shummmm vlla <3<3
   
 9. viS

  viS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  418
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 10. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  a je ti autori?
   
 11. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  JO more kto burusha ne GOOGLE i gjen nuk besoj qe është ky AUTORI
   
 12. mr_mee

  mr_mee Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  kush di me bo design mire , qe ka pervoje me duhet per nje web faqe..
  info: [email protected]
   

Shpërndaje faqen

Loading...