1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

albania flag..

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga gersi009, 25 Tetor 2010.

 1. gersi009

  gersi009 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  flamuri shqiptar


  [​IMG]
   
 2. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  paa shum dizajn i fort nice :>>:D
   
 3. gersi009

  gersi009 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  per me shume punime te miat klikoni <a class="postlink" href="http://www.gersi009.deviantart.com" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.gersi009.deviantart.com</a>
   
 4. msnfreezer

  msnfreezer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  101
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  pHaa Wlla po fort qi e paske bo ncnc halla te koft mire add teme se um vyhesh edhe ti huehea :W
  [email protected]
   
 5. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  kur tia marrsh add e ktina coma edhe mu :p
  [email protected]
   
 6. ProXy

  ProXy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shum Punim i Mir Por Ketu Sbene Qe Te Reklamosh Webin Tond Ne Fund Te Desingit

  Desingu i mire
   
 7. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  teper i fort bre :d
   
 8. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Hmm kisha than qe ende me punu ne te !
   
 9. geri1994

  geri1994 Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  valla sdi qka ka me punu ma nta perfect perfect asht
   
 10. ALP

  ALP Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  SUPER :D KJO MPELQEN PUNE E MIRE
   
 11. LannChe

  LannChe Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  keti keit fort amo domethanjen qe e ka ky punim osht 1 domethanje e keqe . Kjo i bjen Flamuri kombetar tu u kall :D
   
 12. gersi007

  gersi007 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0

  pse cfar domethenie ka sipas teje?????
   

Shpërndaje faqen

Loading...