1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

AlbaKings.com , Albanian Social Network

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga DardanDaci, 21 Maj 2020.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  630
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje Djem

  Ju ftoj te regjistroheni ne platformen AlbaKings.com

  Qka permban dhe si funksjonon ?

  Po mendoj ta mbajm si nje lloj komuniteti shqiptar (Talk Free) si nje klonim i fb por me i avansuar.
  Nuk do kete ndalime gjithqka eshte e lejuar te postohet dhe te diskutohet normal perveq terrorizmit dhe child sex.
  Permban
  Chat (Instant Time)
  Audio & Video Call
  Krijoni Grupe , Evente etj
  Market (krijoni markete tuaja shitje blerje)
  Livestream (Do integrohet shum shpejt)
  Movies (Shikoni Filma , pa reklama)
  ADS System (Promovoni faqet ose Postimet tuaja)
  etj
  -----
  Nuk kam nder mend qe te kem perfitime prej ksaj faqe nese arrin qe te kete famen e vet atehere do integroj sistemin per Pike ne te cilin do te fitoni $ , dhe ato ti shpenzoni ne Promote te faqeve dhe posteve tuaja.
  Nese deshironi aktivitete te ndryshme dhe gjalleri ju ftoj te regjistroheni te gjithe.
  Nuk mendoj as te bej investime te shumta ne kete faqe pasi qe po kerkoj qe vetem nje grup i njerzve te kete qasje si psh: IT,Web Dizajnera,Web Developers,Gamers, etj


  https://albakings.com , ju mirpres te gjithve atje :D
   
  Last edited: 21 Maj 2020
  G4SHI, miraxh, bthaci dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me pelqeu, shum ishalla ke suksese :)
   
  bthaci dhe DardanDaci pëlqejnë postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,194
  Pëlqimet:
  733
  Pikë nga trofetë:
  343
  bthaci pëlqen postimin.
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  53
  Suksese dardan :D :D :p
   
  bthaci pëlqen postimin.
 5. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  Suksese, very nice po duket
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,194
  Pëlqimet:
  733
  Pikë nga trofetë:
  343
  Vonon dergimin e emailit te verifikimit.
   
 7. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  53
  provo njer me temp mail :).
   
 8. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  630
  Pikë nga trofetë:
  173
  Temp Mail nuk jan te lejuara , mos fol ne emer timin @Mr.Gh0$T
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 9. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,194
  Pëlqimet:
  733
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk me ka ardhur akoma email per verifikim.
   
 10. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  630
  Pikë nga trofetë:
  173
  Shiko ne spam mos eshte , perndryshe ta aktivizova manualisht.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 11. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,194
  Pëlqimet:
  733
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po ishte ne spam. Por perdore mail te iOS dhe nuk i shikoj asnjëherë spam.
   
 12. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ato filma qe po i shton nuk funksionojne sepse jane me expire token max 3 ore dhe te izoluar vetem ne 1 ip, nket rast tendin.
  Per webmasters, it, programues ka me shum kuptim 1 forum se sa nje rrjet social.

  Nese do sukses me kte tip faqe athere transformoje ne Badoo-Clone. Vetem aty ke mundesi sepse jan me te kerkuarat ne google po te shohesh trendin. Do pak investim por jo ashtu sic mendoni ju.
  Investimi vetem qe do eshte te punesosh ndonje indian/pakistanez ne SEO (nese nuk di vete) dhe ngrihet ngadale.

  Nese eshte pun qefi. Je Ok.

  Paç sukses.
   
  Mr.Gh0$T dhe olsi26431 pëlqejnë postimin.
 13. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  630
  Pikë nga trofetë:
  173
  Perdor direct link te filmave , shembull domain.com/video.mp4 , dhe ska asnje problem veqse kur serveri eshte i mbingarkuar do pak kohe te hapet.
  Gjithsesi flm
   
 14. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  templaten e ke ndertu vet apo e ke marr te gatshme? se shum dizajn te mir paska perndryshe suksese te metutjeshme nice po duket:grinning::hearteyes:
   
 15. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  630
  Pikë nga trofetë:
  173
  Jo osht skript komplet i ndertuar nga tjeter kush , se kam bere un. Gjithsesi flm
   
  KMN pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...