1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

AKTIVIZIMI I WINDOWS 10

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga bahrudin, 22 Mars 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Vllaznimi

  Vllaznimi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Do te thote~!
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,204
  Pëlqimet:
  1,565
  Pikë nga trofetë:
  243
  ti kam derguar ne PM
  te tregova se si te hapesh PM
  ti akoma pret ate qe te eshte dhene :confused2:
   
 3. Vllaznimi

  Vllaznimi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Faleminderit i nderuar, Zoti te dhashte shendet.
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,259
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ndonese tema eshte hapur qe nje kohe te gjate dhe nuk eshte mbyll, me duhet ta mbyll tani.
  Keshille: nese deshironi qe ta aktivizoni windowsin ose ndonje produkt tjeter te office, perdorni KMSpico, kerkojeni ne Duckduckgo.com.
  Tema mbyllet
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...