1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Aktivizimi i ikonav FB INSTAGRAM

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Eronimaks, 19 Maj 2020.

 1. Eronimaks

  Eronimaks Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pom vyn ndihme me ni projekt html css java kom punu
  po du mi aktivizu ikonat e instagram fb e kto po spo di qysh nese ka dikush njohuri ju mirepres
  faleminderit per informatat tuaja
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
 3. Eronimaks

  Eronimaks Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...