1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Airdrop:Merr 10$-160$ per 5 min

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga omega_web, 14 Korrik 2018.

 1. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Si fillim duhet te keni llogari ne Steemit.com nqs nuk keni ky postim nuk vlen per ju!

  Behet fjal per nje airdrop nga ana e byteball (https://coinmarketcap.com/currencies/byteball/) qe eshte nje coin interesant ne kendveshtrimin tim.Ka arritur ne 800$ kur btc ishte 20K tani eshte rreth 110$.

  Perfitimi i monedhave eshte teper i thjeshte.Po ju jap linkun ne steemit ku pershkruhet hap pas hapi si te veproni.
  https://steemit.com/steemit/@punqtured/official-byteball-airdrop-to-steemians
  Karikimi i faqes mund te jete pak i avasht pasi ka mbi 1800 komente.

  Ju do te perfitoni nga 10$-160$ byteball ne baze te reputacionit te llogaris tuaj steemit.Une sa po i morra 80$ byteball dhe i gjith procesi zgjati 5 min.

  Qe ti merrni keto coin 100% duhet te paguani nje fee prej 49000 byte ose me 0 fee merrni 80%.Po me dergoni adresen byteball ne pm mua dhe ja u dergoj une kete sasi qe ti perfitoni 100%.

  Me keto coin mund te beni cfar te doni ,mund ti mbani hold ose mund ti dergoni ne bittrex dhe ti konvertoni ne btc eth usd ose cfar te doni.

  Kaq kisha,
  Faleminderit!
   
  RexhepS dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 2. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  Faleminderit per kete postim!
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  660
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  un kam email steemit e kam 52 renditjen mi 3000 shok qysh duhna me qel ketu nje email a mundesh mem ndihmu ?
   
 4. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shpjegohu pak me mire se nuk po te kuptoj ca do te thuash.

  Inviato dal mio SM-A520F utilizzando Tapatalk
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  660
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  airdrop si mun te fitoj ket monedhe a me hin ne pun steemit account per ta fituar kete monedh
   
 6. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Last edited: 14 Korrik 2018
 7. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  660
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  spo muj e lexoj se shum ran po qelet faqja a kishe mujt ti me ma dhan naj youtube tutorials?
   
 8. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  783
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk ek uptova kete mire, a mundesh mi dergu drejt ne ne Bitcon keto para a ?
   
 9. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per momentin walleti nuk po funksionon per shkak te byteball network overloaded.Kur te regullohet situata do tju njoftoj.
  @Rafet Maxhuni me shkruaj ne pm se te ndihmoj une
  @M.L keto pare nuk i jap une por byteball team,eshte nje airdrop.
   
 10. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  783
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  A i transferon ne btc kjo qfar kompanie na trego pak, se nuk e kum kuptu mire nese mundesh
   
 11. LumiUnikking

  LumiUnikking Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A jan pare Real ,qe qeto pare qe i ke permen m'u kan ndor tona a veq Fake , sa o e sigurt ?
   
 12. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Walleti u rikthye perseri funksional.
   
 13. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  783
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  A kemi mundesi mi transferu ato para meniher ne Bitcoin wallet tonin blockchain ?
   
 14. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po

  Inviato dal mio SM-A520F utilizzando Tapatalk
   
 15. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  660
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  a don mem nimu ne byteball ?
   
 16. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Me shkruaj ne pm

  Inviato dal mio SM-A520F utilizzando Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...