1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  Si me ba qe me ma marr fleten edhe nga kutija e dyte se ky dy kutija i ka per me i fut flet njanen posht e tjetren nalt vetem nga kjo e nalta po ban me i fut flet e kete te poshten kur po e fus fleten spo di qysh me ja vendos qe printeri me ma marr fleten nga kjo kutija e posht
   
 2. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,264
  Pëlqimet:
  630
  Pikë nga trofetë:
  258
  tek printer properties , selekton tray qe deshiron.
   

Shpërndaje faqen

Loading...