1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Advanced settings router

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga ksela, 6 Korrik 2019.

 1. ksela

  ksela Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nuk me dalin advanced settings kur hap faqen ne internet te routerit
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,813
  Pëlqimet:
  1,001
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mos logihesh si user dhe jo si admin?
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...