1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

adsterra Ne Gjuhen shqipe

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Limmy89, 23 Korrik 2020.

 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  pershendetje shok deshta te pyes postime ne shqip ne adsterra a dalin dhe a lejohet
  kush ka njohuri per ket pun te me informoje
   
 2. ergialb

  ergialb Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  lejohet mos ki merak,se kam pasur vet web
   

Shpërndaje faqen

Loading...