1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Adsense wire transfer fees?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga shteti, 24 Mars 2020.

 1. shteti

  shteti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh,
  Doja te dija me shum rredh wire transfer fees te adsense. cilat jane komisioner dhe me interesson me shum a mban komision ne nisje Adsense.
  Kam marre nje pages te vogel nga adsense aty te 73 euro, dhe ne bank me kan dal aty tek 7,300 lek total me gjith komisionin e banks. Kursi ka qene afersisht 1.2 qe do te thot duhet te me kishin ardhur aty te 9,000 lek ne llogari ne total
  Flm,
   
 2. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  362
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Rregullisht cdo muaj me ndal banka ndermjetsuese 6 eu si dhe banka nga shqiperia 6 eu ne total 12 eu vlera eshte nen 200 eu
   
  shteti pëlqen postimin.
 3. shteti

  shteti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ok kuptoj, flm per infon
   

Shpërndaje faqen

Loading...