1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Adsense Pyetje.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga D3LL4, 6 Shtator 2019.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje.
  Para 4 Muje Ekom Pas Adsense Account Online Po Ma Kan Bo Disabled Dhe Ekom Fshi Llogarin Nga Gmaili Krejt , Tash Pom Intereson Me Dit Prej Dikujt Qe Ka Pervoj , A bon me hap ni llogari tjeter gmail edhe adsensen ne emer tem perseri se mduhet me thy checkun nbank e mamir osht me kan ne emer tem checku.

  Pyetja: A mund ta hap llogarin tjeter nga fillimi me emer mbiemer qe ekam pas ate adsensen tjeter.
   
 2. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  338
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  53
  Vetem qe ndrroje internetin se mujn me te identifiku qe je ti ne baze te IP por edhe ne baze te mac addreses ...
  Sa i perket emer mbiemer ska lidhje bile edhe adresen e njejte me dhene nuk qesin probleme ne baze te pervojes e kam fjalen
   
 3. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  627
  Pëlqimet:
  185
  Pikë nga trofetë:
  88
  Mundesh me e hap nese ka kalu nje koh e gjat mduket 2 vite , perndrushe kan me ta bo rejected for multiple accounts po vendose te ndonje familjari per siguri
   
 4. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  por para 4 muje ma kan blloku dhe mas 2-3 dite ekkm fshi llogarin krejt , delete account krejt closed osht ma ajo llogari ka humb.
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,835
  Pëlqimet:
  556
  Pikë nga trofetë:
  293
  Ka humbur nga ty, por jo nga database e google. Mos luaj kote degjo sugjerimin e albani99
   
 6. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  mir une e morra ate sugjerim , por ne shtepi kam 2 interneta nga 2 kompani te ndryshme , IPKO DHE ARTMOTION, kur kam aplikuar per llogari qe ekam hapur adsensen dhe jam aprovuar ekam kriju nga Ipko lokacion albania kurse ky artmotion nuk kam aplikuar asnjeher eshte me lokacion kosova , por mbase ekam hapur llogarin une kom bo login nga dy interetet edhe nga ipko dhe artmotion por asnjeher skam aplikuar nga ky artmotion location kosova.
   
 7. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  A bon me na kallxu pse morre disabled ?
   
 8. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  sedi as vet , sem kan dhan arsye veq disabled , sum ka ndodh veq mu plot shokve e disa tjerve.
   
 9. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  smunen met identifiku n baze mac adreses
   
 10. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  338
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  53
  Provoje ta bene Terminated pastaj nise pi qati laptopi diqka pi zeros e shihe sa po te shkon
   
 11. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kur ? Dhe a mun ma dergon faqen ku ke marr disabled? Ndoshta trafficu ? Apo contentet?
   

Shpërndaje faqen

Loading...