1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim adsense pending approval

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga KMN, 9 Shkurt 2019.

 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  pershendetje djem deshta mju pyt rreth ni aprovimit ne adsense
  para 4 ditve kum apliku per adsense me blog edhe hala asni mesazh sum ka ardh prej tynve nderkohe qe aty shkruhet qe mund met vanu deri ne 3 dit.para dy jave kum apliku me qet blog per adsense edhe mas ni dite ma ka kthy nje pergjigje negative per shkak te Policy Violations, i kam rregullu kto policy violations edhe aplikova per adsense edhe qe 4 dit sum kan kthy mesazh adsense . Sa mun mu vanu kjo procedur djem ?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund të zgjasi edhe një jave për full aprovate. Duhet të njoftohesh me email
   
  aimilius dhe KMN pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...