1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Adsense payoneer

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DailyTeCh, 20 Qershor 2020.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Deshte te di a ka problem nese e lidh adsense me payoneer , a ka problem me pagesa sikur ne Instant edhe me Adsens Payoneer, desha te blej nje Adsens UK por banken e maqedonis sun ja vendos e deshta te lidh me Payoneer.
   

Shpërndaje faqen

Loading...