1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje adsense ne website

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 19 Shtator 2019.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,002
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  qka osht problemi nuk po shfaqen mo ads ne website a kshtu vizitat rregullohen
  mka dal aj njoftimi para do muje me bo ads.txt e kom bo ne 2 weba ne 2 jo a mundet me qen kjo mundesia qe spo shfaqen reklamat apo qka flm
  ps . a ka nej kush tnjojtin problem
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,002
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  a ka ndonje ndihm a jo , pageveiws po shfaqen
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,155
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Epo kur shfaqen pageviews si nuk u shfaqkan reklamat?
  Mos ke aktivizuar adblock ose ka mundesi ne aparatin tend nuk shfaqen. Ca ndihme do?
   
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  680
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ky osht problemi qe osht tu i prek te gjithe .,
  The number of ads you can show has been limited . a tu ka shfaq ky njoftim ?
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,002
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  Jo nuk kam instalu adblock bro

  Po tani ky mesazh po shfaqet a dini qysh me rregullu
   
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  680
  Pikë nga trofetë:
  243
  Me sa pash une ktu po ndikojke tash edhe trafiku nese ske trafik mbi 5k ne dite nuk shfaqen reklamat a kshtu diqka , qe dmth qe google osht tu i largu publisherat tash edhe nga webat n fakt shumica jon largu moti kan dal ne instant
   
 7. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une nuk kam asnje problem. Punoj me adsesne dhe gjithqka eshte duke ec shum mire.

  Posto foto shiko neper policy violation shiko mos ke thy noj rregull apo ke prek naj kun naj sen.
   
 8. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,002
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  Vlla me ket problem jon tu has te gjith so vetem tek une ,
  limit ads show qeshtu diqka , mos dit qysh me rregullu
  sa ke traffik ditor ti
  edhe a e ke seo a social
   
 9. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk e di vlla une nuk kam asnje problem. 5m pageviews 22m impres mujin e kalum
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,002
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  Nuk e di ku osht problemi , vetem se osht tu ju shfaq shumices , the number of ads you can show has been limited
   
 11. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kjo eshte se kualitetin e trafikut e keni dobt ndaj shumices se adsave qe jan servu. Dhe tash google e analizon faqen per me ti lshu adsat qysh duhet prap. Mendoj qe nese i rrin gati poston nderkoh poste tmira jo te vjedhura dhe nderkoh dergon trafik atehere google mbrenda 2 muajve ta rregullon.

  Une kam trafikun kualitet shum te lart dhe postet gjithashtu. Per shembull per muajin gusht une kam fitu 6 mij e 408 eur dhe vetem 33 eur invalid plus ctr 0.20 e kam shumicen e kohes mirepo ne fund doli 1.37%
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 12. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,002
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  Une krejt postimet i kom t mijat , skom shume po krejt t mijat ,
  trafikun krejt e kom vet qka hyn direkt ne web ose nga search , bile as qe kom faqe fcb a nej sen kshtu social media.
  ctr e kom pas gjimon e kom pas ne rregull maksimumi 1.5 , invalid kurr skom pas . bile kaniher do centa ma shume m mdilshin n current balance ,
   
 13. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  JOjo postet i ke dobta, trafikun e ki jo tmadh jo kualitet. Kjo eshte!
   
 14. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Vlla kqyr bo qka te thash. Une dergoj trafik sa gjitha portalet mat
  MDhaja kosove mbrenda nate.
   
 15. MIL

  MIL Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  mu me te 19 mi kan nal qashtu reklamat (The number of ads you can show has been limited) e mas 2 jave mi kan lshu edhe ja fillova me postu linka ne fb edhe mrena dites ma qiten (Ads are disabled on one or more of your sites )
   
 16. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
 17. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,002
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  a tu ka bo krejt llogaria disable ?
  kujdes traffik nga facebook so tu pranu adsense .
   
 18. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  po e para llogari ekom pas qel 1 vjet kom punu nprill ma bonen disable , a qeto qe kom apliku sma pranunen me qat web , une e pash prej dikujt ktu tha me bo bullgarisht ja kishin pranu e bona edhe sma pranunen q.r
   
 19. MIL

  MIL Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  jo llogaria jo veq per qate Faqen qe e kam ma ka bo disable , tash duhet me hap naj faqe te re e me apliku e tma pranofshin :(:(
   
 20. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  valla harroje qka jom tu hek une ska shanc sdi qka u ba mtranunen krejt.
   

Shpërndaje faqen

Loading...