1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

adsense ndrrimi i shtetit ne klikim

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ceni-18, 2 Nëntor 2015.

1. Flori21

Flori21 Anëtar

Postimet:
    23
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    18
    SHUM SHUM Faleminderit TMT

TMT pëlqen postimin.
  2. BaBa Gaming

BaBa Gaming Anëtar Aktiv

Postimet:
    146
    Pëlqimet:
    13
    Pikë nga trofetë:
    28
    edi une ka shum website qe fitojn 200$ ne dite edhe une e kam ate trick thjesht osht click jack Plugin instalohet ne wordpress dhe i vendos reklamat aty i ke 2 boxe ku munesh me i vendos reklamat edhe me px e pozicionon reklamen ku do met nejt ne website ne mes a ne te djatht a ne te majt dhe reklamat tdalin hidden ne website websiti im osht ky
    Link Websites Time: www.intervidsal.com
    Foto se ku qendron reklama: Foto Jasht Postit: http://prntscr.com/91eqw0 & Foto Mbrenda Postit: http://prntscr.com/91erb0
    domethan reklama levrit nese ty e qon lart mausin edhe reklama shkon lart nese shkon posht edhe ajo shkon posht domethan tdel para syve :)
    Une jom i knaqun prej fitimeve adsense tash ja kom nis krejt temat e forumit jom tu i lexu hahah vetem me msu dicka ma teper :)

3. Edm0nd

Edm0nd Anëtar Aktiv

Postimet:
    433
    Pëlqimet:
    73
    Pikë nga trofetë:
    38
    Gaming kto qe e ki ti osht hidden reklam + Float , Clickjacku osht tjeter,klm

4. phoenix

phoenix Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,396
    Pëlqimet:
    566
    Pikë nga trofetë:
    243
    me ket faqe je pranu ne adsense a ?

5. BaBa Gaming

BaBa Gaming Anëtar Aktiv

Postimet:
    146
    Pëlqimet:
    13
    Pikë nga trofetë:
    28
    qysh more osht tjeter nejse me krahasu me plugin osht gjys click jack po kom edhe scritpa tjera edhe click jacka tjera por sk qat vyn tjera se vrehesh shpejt prej adsense edhe ket float e perodir 80% e atyneve qka punojn me adsense :) Kalo Mir.

6. Edm0nd

Edm0nd Anëtar Aktiv

Postimet:
    433
    Pëlqimet:
    73
    Pikë nga trofetë:
    38
    normal floatin e perdorin shum , per float se han ban per hidden po.

7. BaBa Gaming

BaBa Gaming Anëtar Aktiv

Postimet:
    146
    Pëlqimet:
    13
    Pikë nga trofetë:
    28
    sbesoj qe e hn banned ndoshta fillestart e floatit se se kan shum floatin domethan nuk e kan secili qe don duesh me lyp shum per me gjet se osht e rall saper ban une veq 1 her pata mar banned edhe tash mir o tuj shku puna ty a punon me float ?

Shpërndaje faqen

Loading...