1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

adsense ndrrimi i shtetit ne klikim

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ceni-18, 2 Nëntor 2015.

1. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,166
    Pëlqimet:
    614
    Pikë nga trofetë:
    258
    nuk eshte fare e veshtire ta besh ate qe ka than ai personi me siper
    nuk eshte scrip apo program

Nqs dikush ka degjuar per page to page direct vpn e din si funksionon
    ka website ne internet ku kundrejt nje pagese ta kalojn krejt trafikun nepermjet vpn

pershembull

Webi im e ka emrin Annonymu.com

page to page vpn (directvpn.com)

tash un hy e bej nje postim ne webin tim edhe e vendos me e hap tek directvpn (edhe ketu kopjoj linkun qe eshte gjeneruar nga direct vpn)
    i bej shourturl me goo.gl ose bit.ly etj etj
    e postoj ne fb edhe te gjith kush hyn ne web prsh hyn nga india un e kam pa lan ke vpn australi e quna sikur eshte nga australia edhe klikimi vjen nga austrealia

e sigurt se nuk merr ban pasi klikimet jan te verteta nga njerez te vertete.

qe po ju jap nje shembull me kyt faqe https://zend2.com/ duke hapur https://forum.itshqip.com/

kjo zend2 eshte e avasht pasi eshte free mund te bleni expressvpn ne internet edhe eshte shum shum e shpejte

ja linku i forumit itshqip

https://zend2.com/open.php?u=RMGpXRPs6pkUOHEKcPVWkFBALSMd&b=29&f=norefer

thjesht kesaj i ben shorturl edhe e postoj azgje e pa mundur nuk eshte mjafton te keni ide edhe synim :D

O ceni le qa te thojne njerzit sepse askush nk trego drejt perveq meje :p

2. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,166
    Pëlqimet:
    614
    Pikë nga trofetë:
    258
    Itash sapo lexova komentet qe keni ber ju njerez . Njeri tu u hap bythsh ma shum se tjetri leni prrallat se thojn njerzit se esht e pamundur te beah me adsense 500 euro dita veq nqs ke ma shum se pes milion fansa edhe perdort tricke (clickjacking) edhe munesh me i kap cpc mesatare ditore asht 0.16 ka raste se a ma ult ka raste se esht shum ma nalt 1000 klikime afersisht 200dollar po kur ke klikime shum cpc bie drastikisht shumgjithsesi suksese trikun jau tregova ishalla fitoni

Un merrem me tj pun plus nga pak me adsense dhe personalisht mendoj se eshte humbje kohe adsense.

3. bmwplako

bmwplako Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,706
    Pëlqimet:
    670
    Pikë nga trofetë:
    243
    nese adsense osht humbje kohe , edhe per ty qe na rrejshe me porsche , me jaguara me jet luksi , ti thkjeshtt skoke t tok bukes , ose koke rrenci ma i madhe ,
    po adsense osht super bizniss per ata qe dinn .

4. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,440
    Pëlqimet:
    1,072
    Pikë nga trofetë:
    358
    Nuk me duket shaka coi 1 milion vizotor ne dit dhe e shikon fitimin.Po them per trickun qe the ti ska shance me i bo ashtu si tkan ardhur informatat.

5. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,166
    Pëlqimet:
    614
    Pikë nga trofetë:
    258
    Bmw o inatqar a ta kam kallxu ne pm se qa baj gjithsesi smintereso qa thu ... un shpreh mendimin tim per cdo gja a ste pelqen ty mos u perzi fare...

6. bmwplako

bmwplako Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,706
    Pëlqimet:
    670
    Pikë nga trofetë:
    243
    hahaha mos fol pa kuptim , ti je tu ja bo si shiptart .. mos dilni jasht n europ se ska sen a knejj tana senet i kan .
    nuk ta marrin bukenn ty nese fitojn edhe tjert , ma mir o me hup koh mu msu me adsese , sesa me punu kamarier e mi marr 130 euroo edhe ato copa copa ..
    kshtuu qe botaa oshtt tu shkuu qdo dite e ma shume drejt teknologjis digjitalizimit , ktuu jon paret , nuk jon paret me lopat e me sakic ..
    peace broo .

ahmet123 pëlqen postimin.
  7. ceni-18

ceni-18 Anëtar Aktiv

Postimet:
    228
    Pëlqimet:
    5
    Pikë nga trofetë:
    28
    o shoku nuk o fjala per 1 milion vizitor o fjala per 20k ose pak me shum qe jan nga kosova

8. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,440
    Pëlqimet:
    1,072
    Pikë nga trofetë:
    358
    ooo a ke llogjik a jo ?
    perdersa ben aq lek ai pse ta shet ty 5$ te qelbura ?
    nuk ka asnje trik si ky qe ke shpjeguar.A do me ta cu un nje foto 5000€ ne adsense me inspect element ?

9. ceni-18

ceni-18 Anëtar Aktiv

Postimet:
    228
    Pëlqimet:
    5
    Pikë nga trofetë:
    28
    o shoki jem une per veti para 3 vitev i kom pas 3 accounte nje e kam hap country swiss kam marr dikun 1kchf pagesen e dyt tu desht me mor ma kan fut ban kurse te ky tjetri nuk me ka ndodh asgje kam pas account edhe ks qe me kan fut ban kurse kit tjetrin asgje

10. ceni-18

ceni-18 Anëtar Aktiv

Postimet:
    228
    Pëlqimet:
    5
    Pikë nga trofetë:
    28
    o ti shoki jem une nuk e di qfar tricki po bon ai une e njof shokin tem qe eshte duke fituar 500 euro diten mirpo nuk e di me qfar sepse tjeter kush po ja rregullon ket sen ,nuk jem tu fol tasht per inspect element po une po foli qysh osht para nje kohe po te thoshim per clicjacker kshtu ashtu te gjith do te thoshit njejt si tani mirpo do te vij koha pasi ta zbulojn google ket trick dhe te thoni po ashtu ishte ;)

11. bmwplako

bmwplako Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,706
    Pëlqimet:
    670
    Pikë nga trofetë:
    243
    haha se paske shok .. se sikur ta kishe shok do ta tregonte triken edhe do fitojshi shume me shume ..

12. TMT

TMT Anëtar Aktiv

Postimet:
    182
    Pëlqimet:
    33
    Pikë nga trofetë:
    28
    I ka shite tash ato vetura, si ka më në pronsi :D per ate thote eshte humbje kohe se i kane ikur ato vetura (copy-paste nga net).

13. bmwplako

bmwplako Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,706
    Pëlqimet:
    670
    Pikë nga trofetë:
    243
    hahaha thu a ? haha ndoshta ju kan fshii fotot se mi shit bile kish bo pare ...

14. TMT

TMT Anëtar Aktiv

Postimet:
    182
    Pëlqimet:
    33
    Pikë nga trofetë:
    28
    Vetem dizajnin e ka shitur :D te atyre veturave, per ate ka thene nuk ja vlen me Adsense mu mirre se ska pare ndersa me dizajn te pakten ka nxjerr dicka!!! (e sigurt qe banned me dizajnime nuk ka ndersa me Adsense po ;)

bmwplako pëlqen postimin.
  15. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,166
    Pëlqimet:
    614
    Pikë nga trofetë:
    258
    ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

O leckamana

keni sa te doni persona ne itshqip se i din webat e mi e munen me jau vertetu po gjithsesi sasht nevoja me u marr me at pun asni :cool::cool:

16. bmwplako

bmwplako Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,706
    Pëlqimet:
    670
    Pikë nga trofetë:
    243
    e ke shtypp bile gazinn masii ke hypp n to me bo foto ??
    se me aq gezohesh ti

Pssyccho pëlqen postimin.
  17. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,166
    Pëlqimet:
    614
    Pikë nga trofetë:
    258
    Whahahajaj deka gjithsesi vk ktij mhb

18. TMT

TMT Anëtar Aktiv

Postimet:
    182
    Pëlqimet:
    33
    Pikë nga trofetë:
    28
    Hahahaha op edhe bile nuk ja vlen me punu me Adsense thote hahaha, qelu tok se ka zbritje :D

19. Flori21

Flori21 Anëtar

Postimet:
    23
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    18
    Pershendetje jam nje antar i ri ne forum a ka mundesi te me tregoj ndokush ku mund te hap nje teme te re ne forum flm

20. TMT

TMT Anëtar Aktiv

Postimet:
    182
    Pëlqimet:
    33
    Pikë nga trofetë:
    28
    Pershendetje shoku
    Mire se ke ardhur ketu, shpresoj te ja kalosh shishem.
    Se pari shko tek tema e prezantimit dhe prezantohu poqese nuk je prezantuar se ben mire per te njohur me mire.
    Se dyti ne çdo kategori ke hapsir per te hap tema te reja qe nderlidhem me ate kotegori, sido qe te jete nese ke nevoj me hap tem per pyetje, ndihme... atehere ketu parashtroje: https://forum.itshqip.com/forums/pyetje-dhe-përgjigje.87/create-thread

Suksese

Shpërndaje faqen

Loading...