1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Adsense ndrrimi i domain

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga UXA, 14 Mars 2019.

 1. UXA

  UXA Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Tung,

  Sot e kom ndrru domain prej domain1.com ne domain2.com mirepo reklamat nuk po shfaqet, me sa duket adsense e paska ndrru sistemin, tash po e shfaqe qe duhet me u aprovu domain2.com.

  Ma heret nuk ka pas nevoj te tille, kush ka pas adsense account ka muj me i shfaqe rekalamat ne cfare do domain name.

  Nese keni pas ksi rasti edhe keni zgjidhe ma te shpejt ju lutem me shpernda.

  Ju falenderoj paraprakisht!
   

Shpërndaje faqen

Loading...